-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002559-a
Завершена
49 104.00
UAH з ПДВ
Номер:
787de2b89d24412fb2c7c9ab934a861d
Внутрішній номер закупівлі:
30235850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002559-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999075
-
Адреса:
36013, Україна, Полтавська область, Полтава, вулиця Медична, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калініченко Яна Вячеславівна 380532506207 tender.pokpl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
49 104.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Борошно
Кількість
2400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІДІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21056482
-
Адреса:
38770, Україна, Полтавська область, с. Великий Тростянець, вул. Шевченка, 12
Ціна пропозиції
49 104.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7b9f66dbafa64436a840400e788bc560
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002559-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІДІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21056482
-
Адреса:
38770, Україна, Полтавська область, с. Великий Тростянець, вул. Шевченка, 12
Номер договору:
156
Сума договору:
49 104.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
40 920.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний