-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002523-a
Завершена
134 653.20
UAH з ПДВ
Номер:
24f5abf7313d493ead54fe636898b179
Внутрішній номер закупівлі:
30235814
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002523-a
Замовник:
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45246390
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Діброва Тетяна 380444651342 dibrova.t.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
З метою забезпечення безперебійної роботи виробничих структурних підрозділів філія «Приміська пасажирська компанія» акціонерного товариства «Українська залізниця».
Очікувана вартість:
134 653.20 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Книга обліку розрахункових операцій №(додаток 1 до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій), прошнурована, з засобом контролю, обкладинка-картон 160 г/м²
Кількість
407 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Книга обліку технічного обслуговування ТО-3 локомотивів і моторвагонного рухомого складу, 210х297мм, 48 арк, папір газетний 43-50 г/м²
Кількість
604 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Журнал технічного стану локомотива, обкладинка-картон 300 г/м², внутрішній блок-папір газетний 43-50 г/м²
Кількість
1242 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Журнал обліку технічного навчання, обкладинка-картон 230-300 г/м², внутрішній блок-папір газетний 43-48 г/м²
Кількість
321 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "ГалБланк"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31803964
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, Львів, Вул. Калнишевського, 10
Ціна пропозиції
134 653.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c031d67cbe2948a6931af165a7025b0c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002523-a-a1
Постачальник:
Приватне підприємство "ГалБланк"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31803964
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, Львів, Вул. Калнишевського, 10
Номер договору:
236/2026-ППКЮ
Сума договору:
134 653.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
112 211.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний