-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тюбінги та супутні вироби (адаптер, шланг, фітинг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002453-a
Завершена
1 310.47
UAH з ПДВ
Номер:
8ab91abfddc74ca6b64def0d3db0e337
Внутрішній номер закупівлі:
30235752
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002453-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43957533
-
Адреса:
62458, Україна, Харківська область, Харківський р-н, селище міського типу Покотилівка, вул.Незалежності, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 310.47 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шланг для води ПВХ - 1 м.; Шланг для пального гладкий - 2 м.
Кількість
3 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Адаптер 90'' - 1 шт.; фітинг М22 90'' 1/2 - 1 шт.
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГІДРАВЛІК МАСТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37316467
-
Контактна особа:
+380442053353
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПІДВИСОЦЬКОГО ПРОФЕСОРА будинок 6-В
Ціна пропозиції
1 310.47 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
36ef3fc21fec40198f557f71725230b5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002453-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГІДРАВЛІК МАСТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37316467
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПІДВИСОЦЬКОГО ПРОФЕСОРА будинок 6-В
Номер договору:
51540
Сума договору:
1 310.47 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 092.06 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 11:03
Статус:
Підписаний