• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реагенти

Закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», зі змінами

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)

832 017.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
25
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 12c68a43b55b4e52aa03d42b9426026b
Внутрішній номер закупівлі: 30235731
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002420-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Лариса Лобащук +380971517692 lobachyk@ukr.net https://zvyageltmo.com/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 832 017.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:02 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:02 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:02 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴832 017.00 Реагенти