-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
AMV435 електропривод, напруга 230В під імпульс.сигнал; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002402-a
Завершена
17 373.60
UAH з ПДВ
Номер:
8ee91883157243e781ef7bfef430aa87
Внутрішній номер закупівлі:
30235696
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002402-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
17 373.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
AMV435 електропривод, напруга 230В під імпульс.сигнал
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВИЙ ДІМ "ВЕГА СТРОЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39906320
-
Контактна особа:
+380675110816
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА будинок 54А
Ціна пропозиції
17 373.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
673c90d37f3146e191c3d551dbd74fb7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002402-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВИЙ ДІМ "ВЕГА СТРОЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39906320
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА будинок 54А
Номер договору:
1134-26
Сума договору:
17 373.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
14 478.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
AMV435 електропривод, напруга 230В під імпульс.сигнал: 17 373.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний