-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ролетні ворота
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002259-a
Активна
266 742.96
UAH з ПДВ
Номер:
fc7f567b603142c5a95d0257f8a9ee07
Внутрішній номер закупівлі:
30235554
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002259-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Договірний Відділ +380937129534 4sl_umrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-04-009462-a UA-2026-08-04-009462-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
266 742.96 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ролетні ворота
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Лонга Комфорт»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35633800
-
Контактна особа:
Роман СМОГОЛЬ 0442296899
-
Адреса:
Україна, Київська область
Ціна пропозиції
266 742.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
387feda3b0744f48b341be4916dddf08
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002259-a-a1
Постачальник:
ТОВ «Лонга Комфорт»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35633800
-
Адреса:
Україна, Київська область
Сума договору:
266 742.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
266 742.96 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації