• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ножі гільйотинні для паперорізальної машини Katsuda SH380-HOP

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

389 314.58 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
31
хв
13
сек
Гарантія - 11 679.43 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cd4cb6909f8b4616882399a5999d107a
Внутрішній номер закупівлі: 30235384
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002080-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ"
Контактна особа: Олена Соловар +380443634333 olena.solovar@infotech.gov.ua https://infotech.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 389 314.58 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:47 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:47 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:47 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴389 314.58 Ножі гільйотинні для паперорізальної машини Katsuda SH380-HOP