• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Пристрої плавного пуску)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)

990 800.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
31
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d5eea573ef1f4369ac8f5ec400d2c740
Внутрішній номер закупівлі: 30235260
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001957-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Плеса Тетяна Петрівна 380444612227 plesa-tp@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 990 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:41 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:41 - 08.09.2026 14:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:41 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴990 800.00 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Пристрої плавного пуску)