-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії (ДК 021:2015: 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001862-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f4be1bd2fa454549aa3dbe8f45903fd0
Внутрішній номер закупівлі:
30235161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001862-a
Замовник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
30885376
-
Адреса:
61202, Україна, Харківська область, Харків, вул. Ахсарова, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кухар Роман Миколайович 0573367555 kukhar.rm@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями), за предметом закупівлі "Постачання теплової енергії (ДК 021:2015: 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)" в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-08-11-009749-a.
19 серпня 2026р. через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах за предметом закупівлі "Постачання теплової енергії (ДК 021:2015: 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)", у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до пп.2 п.51 Особливостей (Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-08-11-009749-a від 19.08.2026р додається).
На підставі заявки на закупівлю було прийнято рішення, щодо проведення закупівлі шляхом укладення прямого договору про закупівлю без застосування відкритих торгів з Комунальним підприємством "Харківські теплові системи" як виняток, та застосувати підстави підпункту 6 пункту 13 Особливостей:
13) Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару в разі, коли:
6) відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСпоживач сплачує за фактично спожиту теплову енергію не пізніше 25 числа місяця, наступного за розрахунковим. Оплата здійснюється згідно акту приймання-передачі теплової енергії, який Споживач отримує самостійно від Теплопостачальної організації у термін до 15-го числа місяця, наступного за розрахунковим.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписСтрок поставки товару: до 31.12.2026р.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях122 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання теплової енергії (ДК 021:2015: 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)
Кількість
231.7293 гігакалорія
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ СИСТЕМИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43248133
-
Контактна особа:
Євгеній ЧЕЧИН 380577258888 kphts2019@gmail.com
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, вул. Університетська, 37/39
Ціна пропозиції
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
607b1e13ca1749c4b2b849671d63bcaa
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001862-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ СИСТЕМИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43248133
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, вул. Університетська, 37/39
Номер договору:
10089/26/1
Сума договору:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
833 333.33 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Постачання теплової енергії (ДК 021:2015: 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція): 4 315.38006 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний