• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини для військової автомобільної техніки спеціального призначення

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

831 704.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
09
хв
59
сек
Довідка МВС Розрахувати вартість участі
Номер: 895de94e4cfc44c1928e4003452c50c7
Внутрішній номер закупівлі: 30235066
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000007-a   
Замовник: Військова частина А4668
Контактна особа: Артем Лещенко +380633810482 zakupki.prom.a4668@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 831 704.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:29 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:29 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:29 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴831 704.00 Запасні частини для військової автомобільної техніки спеціального призначення