• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин та проведення перевірки ефективності роботи установок очищення газу (УОГ)

Завершена

15 763.56 UAH з ПДВ
Номер: 057441f9b3c54207bdc1f345f29ba894
Внутрішній номер закупівлі: 30235056
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001757-a   
Замовник: ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Мироненко Т.М 380931049649 Myronenko.T.M@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Процедура закупівлі, яка не відбулася UA-2026-08-12-000983-a.
Очікувана вартість: 15 763.56 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел (21 дж.)
Код ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від пересувних джерел (7 дж.)
Код ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з перевірки ефективності роботи установок очищення газу (УОГ) (6 од.)
Код ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «МОНОЛІТ-ЕКО»
Ціна пропозиції 15 763.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:30
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 0d27a859ef76461bac1d1ae6def8fff1
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-001757-a-a1
Постачальник: ТОВ «МОНОЛІТ-ЕКО»
Номер договору: 138/2026-ВДР
Сума договору: 15 763.56 UAH з ПДВ
Сума договору: 13 136.30 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір з ТОВ моноліт-ЕКО 2026 зареєстрований.pdf
pdf
UA-2026-08-12-000983-a-report.pdf
pdf
Обгрунтування (скан).pdf
pdf
Витяг ЄДР.pdf
p7s
sign.p7s