-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пульт керування Radiomaster TX15 (ELRS/M2) у кількості 13 (тринадцять) штук;
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001716-a
Завершена
139 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
27603afcd6dc4a3292be949f1381b792
Внутрішній номер закупівлі:
30235013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001716-a
Замовник:
Військова частина А4706
×
-
Код ЄДРПОУ:
26632878
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Україна, м. Кривий ріг
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Крівєнко Олександр Володимирович 380968735827 o.syvolap@mil.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38820000-9 Пристрої дистанційного керуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
139 100.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пульт керування Radiomaster TX15 (ELRS/M2)
Кількість
13 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Грицун Олена Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3329717224
-
Адреса:
27641, Україна, Кіровоградська область, Соколівське, вулиця Степова, будинок 7
Ціна пропозиції
139 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a70875ba4ad94ca087dee3592eef69c5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001716-a-a1
Постачальник:
Фізична особа - підприємець Грицун Олена Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3329717224
-
Адреса:
27641, Україна, Кіровоградська область, Соколівське, вулиця Степова, будинок 7
Номер договору:
309-ПЗ
Сума договору:
139 100.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Пульт керування Radiomaster TX15 (ELRS/M2): 10 700.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний