-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тюбінги та супутні вироби (муфта-фланець, Фланець, прокладка, кран кульовий)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001627-a
Завершена
10 085.00
UAH з ПДВ
Номер:
a7fdac75966144ddb963f5c4774b7e5a
Внутрішній номер закупівлі:
30234943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001627-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43957533
-
Адреса:
62458, Україна, Харківська область, Харківський р-н, селище міського типу Покотилівка, вул.Незалежності, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
10 085.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Універсальне з'єднання муфта-фланець Dn 50 (57-74) - 3 шт.; Фланець ПЕ-Ст 63х2" (DN 50) - 3 шт.; Коліно ПЕ-ПЕ 63х63 - 2 шт.; Кран кульовий ПЕ-ПЕ 63х63 - 1 шт.; Прокладка біконіт Ду 50 - 3 шт.
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРІФАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40797339
-
Контактна особа:
+380504061640
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, місто Харків, ВАЩЕНКІВСЬКИЙ В'ЇЗД будинок 4
Ціна пропозиції
10 085.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c3a13de0809a44e0852f5d5a5bfa90ff
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001627-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРІФАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40797339
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, місто Харків, ВАЩЕНКІВСЬКИЙ В'ЇЗД будинок 4
Номер договору:
280
Сума договору:
10 085.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 404.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 10:21
Статус:
Підписаний