-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів DAEWOO NOVUS
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001565-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
150 086.56
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
52
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
66d652f0b421414d95cde5434fba5cb2
Внутрішній номер закупівлі:
30234869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001565-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588990
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Вишнева, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Грошева +380506865928 mtz.arzsp.ks@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
150 086.56 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 10:21 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 10:21 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 10:21 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 086.56 Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів Daewoo Novus