• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Подвіс Р-подібний

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: e940e27790a4498a92562f6085ece58d
Внутрішній номер закупівлі: 30234854
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001531-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Подвіс Р-подібний
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 5.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b395b9ce620c4a42ad2105ddde9e259a
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-001531-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 11/1/1-108/2026
Сума договору: 5.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Подвіс Р-подібний : 5.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 22.08.2026 10:19
Статус:
Підписаний