-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:90920000-2: Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги із дезінсекції приміщень район 4)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001500-a
Завершена
33 933.00
UAH без ПДВ
Номер:
a36e1d9aea9c4944b30924c68de2ee78
Внутрішній номер закупівлі:
30234807
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001500-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КОМФОРТНИЙ ДІМ" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44051740
-
Адреса:
76002, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Незалежності, будинок 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сасс +380992042898 sasstana51@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
33 933.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із дезінсекції приміщень район 4
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
766000, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано - франківськ, м. Івано -Франківськ
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАНІСЛАВСЕРВІС-ІФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45687538
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано - Франківськ, вул.Тичини будинок 8-А кімната 177
Ціна пропозиції
33 933.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ee35ba8a0c347408766232faa9d0d45
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001500-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАНІСЛАВСЕРВІС-ІФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45687538
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано - Франківськ, вул.Тичини будинок 8-А кімната 177
Номер договору:
290/26
Сума договору:
33 933.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 10:16
Статус:
Підписаний