-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001433-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
f257ae1aad1d4589822a8970bcf8394a
Внутрішній номер закупівлі:
30234751
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001433-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плівка чорна 1,5м
Кількість
1 метр
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фумстрічка для води Gewasser Professional маленька 15м х 0.1мм х 12мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Гідроізоляційна бітумна стрічка покрівельна 75мм*3м
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стартова полоса 8мм
Кількість
1 метр
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фумстрічка для води Gewasser Professional маленька 15м х 0.1мм х 12мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Скотч алюмінієвий 48*50м
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Скотч армований 48*50м
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сітка лист 2*1, 50мм, 3,0
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фумстрічка для води Gewasser Professional маленька 15м х 0.1мм х 12мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
766.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8431e7f8e0c945648e8ea8817a1ef1f7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001433-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
11/1/1-108/2026
Сума договору:
766.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Плівка чорна 1,5м: 32.00000 UAH без ПДВ
Фумстрічка для води Gewasser Professional маленька 15м х 0.1мм х 12мм: 10.00000 UAH без ПДВ
Гідроізоляційна бітумна стрічка покрівельна 75мм*3м: 195.00000 UAH без ПДВ
Стартова полоса 8мм: 24.00000 UAH без ПДВ
Фумстрічка для води Gewasser Professional маленька 15м х 0.1мм х 12мм: 10.00000 UAH без ПДВ
Скотч алюмінієвий 48*50м: 175.00000 UAH без ПДВ
Скотч армований 48*50м: 180.00000 UAH без ПДВ
Сітка лист 2*1, 50мм, 3,0: 130.00000 UAH без ПДВ
Фумстрічка для води Gewasser Professional маленька 15м х 0.1мм х 12мм: 10.00000 UAH без ПДВ
Фумстрічка для води Gewasser Professional маленька 15м х 0.1мм х 12мм: 10.00000 UAH без ПДВ
Гідроізоляційна бітумна стрічка покрівельна 75мм*3м: 195.00000 UAH без ПДВ
Стартова полоса 8мм: 24.00000 UAH без ПДВ
Фумстрічка для води Gewasser Professional маленька 15м х 0.1мм х 12мм: 10.00000 UAH без ПДВ
Скотч алюмінієвий 48*50м: 175.00000 UAH без ПДВ
Скотч армований 48*50м: 180.00000 UAH без ПДВ
Сітка лист 2*1, 50мм, 3,0: 130.00000 UAH без ПДВ
Фумстрічка для води Gewasser Professional маленька 15м х 0.1мм х 12мм: 10.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
22.08.2026 10:10
Статус:
Підписаний