-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001232-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
829bee804dda48a191b72fa67def96f9
Внутрішній номер закупівлі:
30234517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001232-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08803595
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коло Д-24
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Коло відрізне 230мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Коло відрізне 125мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Коло відрізне 355мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
742.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
65854284d4ad415381acae6c6c2dea3e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001232-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
2/22/5/2/1-83
Сума договору:
742.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Коло Д-24: 255.00000 UAH без ПДВ
Коло відрізне 230мм: 199.00000 UAH без ПДВ
Коло відрізне 125мм: 119.00000 UAH без ПДВ
Коло відрізне 355мм: 169.00000 UAH без ПДВ
Коло відрізне 230мм: 199.00000 UAH без ПДВ
Коло відрізне 125мм: 119.00000 UAH без ПДВ
Коло відрізне 355мм: 169.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
20.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний