• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Тюбінги та супутні вироби ( хомут ремонтний )

Завершена

55 855.20 UAH з ПДВ
Номер: f609b8cee9a64248aa7ebe1b29de7cf4
Внутрішній номер закупівлі: 30234454
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001190-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 55 855.20 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хомут ремонтний нерж. DN 60-67 - 5 шт.; Хомут ремонтний нерж. DN 108-118 - 5 шт.; Хомут ремонтний нерж. DN 75-85 - 4 шт.; Хомут ремонтний нерж. DN 115-128 - 4 шт.
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 18 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 62458, Україна, Харківська область, с. Покотилівка, Незалежності 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ФЕНІКС"
Ціна пропозиції 55 855.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:02
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 00c4a92c202142508d31d69a185f1552
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-001190-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ФЕНІКС"
Номер договору: СФ-0000024
Сума договору: 55 855.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 46 546.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 25.08.2026 09:59
Статус:
Підписаний