• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Двері металеві протипожежні, ДК 021 2015 - 44220000-8 - Столярні вироби (44221220-3 — Протипожежні двері).

Місце поставки товару: Миколаївська область, Миколаївський район, с.Лимани, вул. Центральна, 149. У вартість одиниці Товару у комплектації враховано: вартість попередніх замірів конструкцій перед виготовленням, упаковки/тари, маркування, сплату мита, податків та інших зборів і обов’язкових платежів, транспортні витрати, вантажно-розвантажувальні роботи, збирання Товару, а також вартість доставки Товару, вартість виготовлення всіх необхідних документів, що стосуються Товару, а також всі інші витрати Постачальника, пов’язані з виконанням Договору.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 07:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 07:00)

16 950.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
10
хв
10
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 83b248d717b849d7b4debb6e66d8f817
Внутрішній номер закупівлі: 30234415
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001150-a   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради
Контактна особа: Ганна Куриленко +380663249268 viddilosvitigalicinivka7@gmail.com https://okms.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 16 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 09:58 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 09:58 - 08.09.2026 07:00
Період оскарження: 31.08.2026 09:58 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 950.00 Двері металеві протипожежні, ДК 021 2015 - 44220000-8 - Столярні вироби (44221220-3 — Протипожежні двері).