-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
роботи з акредитації: проведення аналізу зібраних матеріалів, складання акта оцінки та прийняття рішення щодо акредитації Бактеріологічної лабораторії комунального підприємства "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради на відповідність вимогам ISO 15189:2022 "Медичні лабораторії - Вимоги до якості та компетентності"
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001137-a
Завершена
60 912.00
UAH з ПДВ
Номер:
ca294360d22c46bf8473185a597c3ed1
Внутрішній номер закупівлі:
30234399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001137-a
Замовник:
КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004410
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, 29 "г"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гаврилюк Юлія Михайлівна +380972391429 julishet1105@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
ЗАТВЕРДЖУЮ
_________ (директор Л. РАДЗИВІЛЮК)
_____________ (дата)
ОБҐРУНТУВАННЯ
застосування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі — Особливості)
1. Найменування замовника Комунальне підриємство "Славутська міська лікарня ім. Ф.М.
Михайлова" Славутської міської ради
2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника 02004410
3. Місцезнаходження замовника 30000, Хмельницька обл., м. Славута, вул. Ярослава
Мудрого, 29 "г"
4. Вид предмета закупівлі закупівля без використання електронної системи
5. Конкретна назва предмета закупівлі: виконання роботи з акредитації: проведення аналізу зібраних матеріалів, складання акта оцінки та прийняття рішення щодо акредитації бактеріологічної лабораторії Комунального підприємства "Славутська міська лікарня ім, Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради на відповідність вимогам ISO 15189:2022 "Медичні лабораторії - вимоги до якості та компетентності".
6. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності) ДК 021:2015: 99999999-9 - Не відображене в інших розділах
7. Кількість: 1 робота
8. Місце виконання робіт: 30000, Хмельницька обл., м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 29 "г"
9. Строк виконання робіт: до 31.12.2026 р.
10. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): передоплата в розмірі 100% вартості, вказаної в договорі, протягом 5 робочих днів із моменту одержання рахунку на оплату
11. Найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: Національне агенство з акредитації України
12. Код згідно з ЄДРПОУ / реєстраційний номер облікової картки платника податків суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: 26196207
13. Місцезнаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: 01032, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 23. Кінцевий бенефіціарний власник НААУ - відсутній.
14. Ціна договору: 60 912,00 грн. у т.ч. ПДВ - 10 152,00 грн.
15. Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — підпункт 5 пункту 13 Особливостей, а саме: «роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником ».
З урахуванням викладеного уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю виконання роботи з акредитації: проведення аналізу зібраних матеріалів, складання акта оцінки та прийняття рішення щодо акредитації бактеріологічної лабораторії Комунального підприємства "Славутська міська лікарня ім, Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради на відповідність вимогам ISO 15189:2022 "Медичні лабораторії - вимоги до якості та компетентності".шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Відповідно до ст. 6 Закону України "Про акредитацію органів з оцінки відповідності" Національний орган України з акредитації є державною організацією, яка утворюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політикиу сфері економічного розвитку, та провадить некомерційну господарську діяльність без мети одержання прибутку. Положення про національний орган України з акредитації затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку.
Центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку є Мінекономіки.
Положенням про Національне агенство з акредитації України, затвердженого наказом Мінекономіки від 21.08.2023 № 11549, визначено, що НААУ є національним органом України з акредитації органів з оцінки відповідності.
Згідно пункту 8 Положення основними функціями відповідно до покладених на НААУ завдань, зокрема є:
- акредитація органів з оцінки відповідності, у тому числі прийняття рішення про акредитацію, відмову акредитації, розширення та обмеження сфери акредитації, тимчасове зупинення і поновлення дії та скасування атестату про акредитацію;
- проведення моніторингу за відповідність акредитованих ним органів з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду, проведення повторних та позачергових та інших оцінок.
Також НААУ є єдиним національним органом з акредитації в Україні відповідно до вимог статті 56 Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом та Регламенту (ЄС) № 765/2008.
Вищевказані положення нормативних документів свідчать про відсутність конкуренції з технічних причин в частині виконання робіт з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду та є підставою проведення закупівлі відповідно до пп.5 п. 13 Особливостей, а саме - відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Додатки:
1. Закон України "Про акредитацію органів з оцінки відповідності".
2. Положення про Національне агенство з акредитації України, затвердженого наказом Мінекономіки від 21.08.2023 № 11549.
3. Лист НААУ про відсутність конкуренції з технічних причин.
Очікувана вартість:
60 912.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
роботи з акредитації: проведення аналізу зібраних матеріалів, складання акта оцінки та прийняття рішення щодо акредитації Бактеріологічної лабораторії комунального підприємства "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради на відповідність вимогам ISO 15189:2022 "Медичні лабораторії - Вимоги до якості та компетентності"
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
30000, Україна, Хмельницька область, м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 29 Г
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Національне агентство з акредитації України
×
-
Код ЄДРПОУ:
26196207
-
Контактна особа:
Костюк Сергій Миколайович 0443693480
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 23
Ціна пропозиції
60 912.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b5c78719c4ad4afa91d715df9fc4fad6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001137-a-a1
Постачальник:
Національне агентство з акредитації України
×
-
Код ЄДРПОУ:
26196207
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 23
Номер договору:
30220-03-Пр-26
Сума договору:
60 912.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
50 760.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний