-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів управління освіти Шосткинської міської ради Сумської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001111-a
Завершена
218 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
10e2e563d07f46e99785423948d6aeb6
Внутрішній номер закупівлі:
30234361
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001111-a
Замовник:
Управління освіти Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22978663
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул.Садовий бульвар,буд.9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бортяш Олена Володимирівна +380544971837 shostka-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
218 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата робіт/послуг здійснюється щомісячно, до 05 числа кожного місяця за минулий місяць, на підставі рахунку та актів виконаних робіт/послуг, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок «Виконавця» через Державну казначейську службу України.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів управління освіти Шосткинської міської ради Сумської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Володько Андрій Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3052006438
-
Контактна особа:
Володько Андрій Миколайович 0967008002
-
Адреса:
41120, Україна, Сумська область, с. Богданка, вул. Ушинського, буд. 30,кв.2
Ціна пропозиції
218 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e21a9e5e08604b5cbfa67c7f72bf3257
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001111-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Володько Андрій Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3052006438
-
Адреса:
41120, Україна, Сумська область, с. Богданка, вул. Ушинського, буд. 30,кв.2
Номер договору:
361
Сума договору:
218 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний