-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Вінницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001066-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
63 261.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
09
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
94926f8791c84043bba98edeb75b8d47
Внутрішній номер закупівлі:
30234318
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001066-a
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45798761
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вул.Володимирська будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олеся Ланова +380382659823 olesyal27@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79970000-4 Видавничі послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
63 261.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 09:52 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 09:52 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 09:52 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴63 261.67 послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Вінницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»