• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Запасні частини до транспортних засобів

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: 6c17bbaa910a40d495c87854887eacfb
Внутрішній номер закупівлі: 30234286
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001042-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипник маточини DAEWOO LANOS 97- задн. міст
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Підшипник редуктора хвостовика мал
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Підшипник маточини (передньої) VW Caddy II -04 (40x72x37
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Підшипник маточини передн. FORD RANGER, MAZDA BT-50
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 4 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7e084140504044a7bd330e2322d6da58
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-001042-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 2/22/5/2/1-82
Сума договору: 4 800.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Підшипник маточини DAEWOO LANOS 97- задн. міст: 390.00000 UAH без ПДВ
Підшипник редуктора хвостовика мал: 1 350.00000 UAH без ПДВ
Підшипник маточини (передньої) VW Caddy II -04 (40x72x37: 960.00000 UAH без ПДВ
Підшипник маточини передн. FORD RANGER, MAZDA BT-50: 2 100.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 20.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний