• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) учнів Вараського ліцею №3 Вараської міської ради (код ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування)

Завершена

3 928 036.00 UAH без ПДВ
Номер: 798e988495994c549c1286e328b7e8c1
Внутрішній номер закупівлі: 30234275
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001033-a   
Замовник: Вараський ліцей №3 Вараської міської ради
Контактна особа: Котлярчук Юлія Миколаївна +380962075830 zakupivli.litsei3@gmail.com http://litsei3.varashosvita.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 3 928 036.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) учнів Вараського ліцею №3 Вараської міської ради (код ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 50426 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 34402, Україна, Рівненська область, м. Вараш, мікрорайон Перемоги , будинок 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Кооперативне підприємство "Володимирецький комбінат громадського харчування"
Ціна пропозиції 3 928 036.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:55
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: dacc5e44f0cd4842832420a14cc78c19
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-001033-a-a1
Постачальник: Кооперативне підприємство "Володимирецький комбінат громадського харчування"
Номер договору: 110
Сума договору: 3 928 036.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
Обгрнтування.PDF
PDF
інф кбф.PDF
pdf
оголошення.pdf