-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з дроту (ДК 021:2015 – 44310000-6 - Вироби з дроту)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001013-a
Завершена
102 351.00
UAH без ПДВ
Номер:
c6be3808ec824155874f5eeaab1f93cf
Внутрішній номер закупівлі:
30234263
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001013-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34621490
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, територіальна громада Криничанська, Комплекс будівель та споруд №2 (колишня Аулівська с/р)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Максим Ковалевський +380986272269 maksim.kovalevskyi@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
102 351.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Провід ШВВП 2х1,5
Кількість
200 метр
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Провід ПВС 4х1
Кількість
200 метр
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Провід ПВС 4х4
Кількість
200 метр
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Провід ПВС 5х4
Кількість
200 метр
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Провід ПВС 2х1,5
Кількість
150 метр
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2823004811
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ будинок 32 квартира 45
Ціна пропозиції
102 351.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0856886bef704738b95b4953fb9c7a1a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001013-a-a1
Постачальник:
ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2823004811
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ будинок 32 квартира 45
Номер договору:
624-26
Сума договору:
102 351.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 18:00
Статус:
Підписаний