-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів ЗЗСО №7
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000865-a
Завершена
3 494 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
858462fe4b10425d89596d47fd6bb0b8
Внутрішній номер закупівлі:
30234110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000865-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №7 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36452710
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ДУБНІВСЬКА, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куць Вячеслав Петрович 380666866327 kvyacheslav07@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Відмінено відкриті торги UA-2026-08-05-009444-a
Очікувана вартість:
3 494 400.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях60 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів ЗЗСО №7 (для учнів вікової групи від 6 до 10 років)
Кількість
16680 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.11.2026
Послуги з організації гарячого харчування учнів ЗЗСО №7 (для учнів вікової групи від 11 до 14 років)
Кількість
24000 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство "Луцький комбінат шкільного і студентського харчування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03565688
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Дубнівська, 29
Ціна пропозиції
3 494 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
06c3e696ddd94976aed02a9ce846817c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000865-a-a1
Постачальник:
Комунальне підприємство "Луцький комбінат шкільного і студентського харчування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03565688
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Дубнівська, 29
Номер договору:
7/08/26
Сума договору:
3 494 400.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації гарячого харчування учнів ЗЗСО №7 (для учнів вікової групи від 6 до 10 років): 80.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування учнів ЗЗСО №7 (для учнів вікової групи від 11 до 14 років): 90.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування учнів ЗЗСО №7 (для учнів вікової групи від 11 до 14 років): 90.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний