-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бетон В 30 F200 (м400) Р3 або еквівалент.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000834-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 09:00)
89 091.72
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
30
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d60ef4bbee0b4400a7e4eb5748281d9f
Внутрішній номер закупівлі:
30234078
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000834-a
Замовник:
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33965532
-
Адреса:
16603, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. КОСМОНАВТІВ, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любченко Максим +380938753780 lmvmaximus84@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
89 091.72 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 09:39 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 09:39 - 16.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 09:39 - 13.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 14:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴89 091.72 Бетон В 30 F200 (м400) Р3 або еквівалент.