• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Завершена

96 989.00 UAH без ПДВ
Номер: 8e74555b82114d0d963349e409642aac
Внутрішній номер закупівлі: 30234032
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000784-a   
Замовник: Військова частина А2256
Контактна особа: Роман Сабадаш +380673971541 r.sabadash@mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 96 989.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 35 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕГОВИЧ
Ціна пропозиції 96 989.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:37
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a3aa8b02131d4c0baf75e347dd892778
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000784-a-a1
Постачальник: МАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕГОВИЧ
Номер договору: №51/8
Сума договору: 96 989.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 09:36
Статус:
Підписаний
pdf
№51.8 від 28.08.2026.pdf