-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000722-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
c59d031135df4176bfd0eb71e6e47675
Внутрішній номер закупівлі:
30233988
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000722-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент А/В-Д-10 ІФЦ ПЦ-500 Р-Н 25кг
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Єврорубероїд ХКП 3,5 10м ТехноНіколь
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Цемент А/В-Д-10 ІФЦ ПЦ-500 Р-Н 25кг
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Піна Lacrysil 65 в/с професійна 800мл
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кут внутрішній Темний клен
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кут зовнішній Темний клен
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заглушка ліва Темний клен
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заглушка права Темний клен
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
З'єднувач Темний клен
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Мембрана арматурна
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Піна Lacrysil 65 в/с професійна 800мл
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кут для плитки 10мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Піна Lacrysil 65 в/с професійна 800мл
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кут-декор білий 50*50мм 2,7м
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Піна Lacrysil 65 в/с професійна 800мл
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кут 105*105*40
Кількість
1 штука
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
3 590.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9d225f5f9acb4e72b7afe3a924aff453
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000722-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
11/1/1-108/2026
Сума договору:
3 590.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Цемент А/В-Д-10 ІФЦ ПЦ-500 Р-Н 25кг: 311.00000 UAH без ПДВ
Єврорубероїд ХКП 3,5 10м ТехноНіколь: 1 494.00000 UAH без ПДВ
Цемент А/В-Д-10 ІФЦ ПЦ-500 Р-Н 25кг: 295.00000 UAH без ПДВ
Піна Lacrysil 65 в/с професійна 800мл: 295.00000 UAH без ПДВ
Кут внутрішній Темний клен: 12.00000 UAH без ПДВ
Кут зовнішній Темний клен: 12.00000 UAH без ПДВ
Заглушка ліва Темний клен: 12.00000 UAH без ПДВ
Заглушка права Темний клен: 12.00000 UAH без ПДВ
З'єднувач Темний клен: 12.00000 UAH без ПДВ
Мембрана арматурна: 20.00000 UAH без ПДВ
Піна Lacrysil 65 в/с професійна 800мл: 295.00000 UAH без ПДВ
Кут для плитки 10мм: 50.00000 UAH без ПДВ
Піна Lacrysil 65 в/с професійна 800мл: 295.00000 UAH без ПДВ
Кут-декор білий 50*50мм 2,7м: 120.00000 UAH без ПДВ
Піна Lacrysil 65 в/с професійна 800мл: 295.00000 UAH без ПДВ
Кут 105*105*40: 60.00000 UAH без ПДВ
Єврорубероїд ХКП 3,5 10м ТехноНіколь: 1 494.00000 UAH без ПДВ
Цемент А/В-Д-10 ІФЦ ПЦ-500 Р-Н 25кг: 295.00000 UAH без ПДВ
Піна Lacrysil 65 в/с професійна 800мл: 295.00000 UAH без ПДВ
Кут внутрішній Темний клен: 12.00000 UAH без ПДВ
Кут зовнішній Темний клен: 12.00000 UAH без ПДВ
Заглушка ліва Темний клен: 12.00000 UAH без ПДВ
Заглушка права Темний клен: 12.00000 UAH без ПДВ
З'єднувач Темний клен: 12.00000 UAH без ПДВ
Мембрана арматурна: 20.00000 UAH без ПДВ
Піна Lacrysil 65 в/с професійна 800мл: 295.00000 UAH без ПДВ
Кут для плитки 10мм: 50.00000 UAH без ПДВ
Піна Lacrysil 65 в/с професійна 800мл: 295.00000 UAH без ПДВ
Кут-декор білий 50*50мм 2,7м: 120.00000 UAH без ПДВ
Піна Lacrysil 65 в/с професійна 800мл: 295.00000 UAH без ПДВ
Кут 105*105*40: 60.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
22.08.2026 09:21
Статус:
Підписаний