• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

3 966 187.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
01
год
27
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c85edb2d7d214947bc8506cdd5a2f1ec
Внутрішній номер закупівлі: 30233922
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000677-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оксана Світлична +380662939533 vidosvita_ns@ukr.net https://sites.google.com/view/new-san-osvita/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 966 187.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 09:28 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 09:28 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 09:28 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:22

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 3c39a65cec3e4c67bfcbcac54d9cf272
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Невірно порахова кількість природного газу
Дата опублікування: 01.09.2026 15:44
Статус:
Чернетка
  • Лот №1 ₴3 966 187.50 Природний газ