-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015:50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Ремонт карданного валу Renault)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000616-a
Завершена
51 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
c51de96784d84d008fd4f870c3f43161
Внутрішній номер закупівлі:
30233853
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000616-a
Замовник:
Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство "ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30659101
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, Дубнівська, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чернецька Ангеліна 380661245520 lskaptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
51 200.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях3 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015:50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Ремонт карданного валу Renault)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Чернієнко Олександр Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3088020315
-
Контактна особа:
Чернієнко Олександр Сергійович 380937138206
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Степана Носа, 64
Ціна пропозиції
51 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ccf3871ef1014a66b90dc6f1c3df3e56
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000616-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Чернієнко Олександр Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3088020315
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Степана Носа, 64
Номер договору:
276
Сума договору:
51 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
42 666.70 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Код за ДК 021:2015:50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Ремонт карданного валу Renault): 42 666.70000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний