• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Цемент 500

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: b86c61e36ab54759bdd9a6814feb84c4
Внутрішній номер закупівлі: 30233834
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000589-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент 500
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 1 штука
Період постачання до 10.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 225.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 75c0d13226aa4f15b17537d8c77051e3
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000589-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 2/22/5/5-55/2026
Сума договору: 225.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Цемент 500: 225.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 22.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний