• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Колба мех. очищення ITAL 1/2 (ключ+кроншт), Фільтр PP 5 мікрон, Фільтр нитка 5 мікрон 60мм

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: a8e952c14abc409fad1d2adfa8e80ddb
Внутрішній номер закупівлі: 30233828
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000562-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Колба мех. очищення ITAL 1/2 (ключ+кроншт)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Фільтр PP 5 мікрон
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Фільтр нитка 5 мікрон 60мм
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 510.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ac2a75b6ab8e4feebdbbc00f97f36f52
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000562-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 11/1/1-108/2026
Сума договору: 510.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Колба мех. очищення ITAL 1/2 (ключ+кроншт): 405.00000 UAH без ПДВ
Фільтр PP 5 мікрон: 40.00000 UAH без ПДВ
Фільтр нитка 5 мікрон 60мм: 65.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 22.08.2026 09:13
Статус:
Підписаний