• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Насос каналізаційний 1,5 кВт

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

8 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
11
год
39
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 56d720125f5549658ca107e28e999fd1
Внутрішній номер закупівлі: 30233821
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000574-a   
Замовник: Остерська квартирно-експлуатаційна частина (району)
Контактна особа: Гладка Галина Олександрівна +380464646216 tender_kech@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 8 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 09:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 09:24 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 09:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 333.33 Насос каналізаційний 1,5 кВт