• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Детальне інструментальне обстеження для оцінки технічного стану та придатності до подальшої експлуатації будівлі амбулаторії № 5 комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1" Голосіївського району за адресою: вулиця Академіка Заболотного, 48А у Голосіївському районі м. Києва, яка пошкоджена внаслідок військових дій

Завершена

74 922.00 UAH з ПДВ
Номер: 1a1daf9bc43548a693fa6c52652fa1f7
Внутрішній номер закупівлі: 30233770
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000525-a   
Замовник: Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київекспертиза"
Контактна особа: Загоровський Андрій Володимирович 380444682868 kyivexp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 74 922.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Детальне інструментальне обстеження для оцінки технічного стану та придатності до подальшої експлуатації будівлі амбулаторії № 5 комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1" Голосіївського району за адресою: вулиця Академіка Заболотного, 48А у Голосіївському районі м. Києва, яка пошкоджена внаслідок військових дій
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 09.09.2026
Місце постачання 04073, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, будинок 113 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва"
Ціна пропозиції 74 922.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:15
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 64c77ec8d92d463bb25919ba8e58e8de
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000525-a-a1
Постачальник: Державне підприємство "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва"
Номер договору: 65-26
Сума договору: 74 922.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 62 435.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір ДП НДІБВ 65-26 Заболотного48А Поліклініка5.PDF
PDF
Договір ДП НДІБВ 65-26 Заболотного48А Поліклініка5 Обґрнутув...