-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт фасаду( фарбування зовнішніх стін будівлі) Опорного закалду освіти " Ржищівська гімназія " Гармонія"Ржищівської міської ради Київської області за адресою: Київська область,Обухівський район,місто Ржищів,вулиця Адмірала Петренка,будинок,2
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000518-a
Завершена
287 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
3d4af84d64074d328d2e13c01afdbb3d
Внутрішній номер закупівлі:
30233764
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000518-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20628456
-
Адреса:
09230, Україна, Київська область, місто Ржищів, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Марусенко +380975743056 rmvo_buhgalter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-07-27-005923-a
Очікувана вартість:
287 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт фасаду( фарбування зовнішніх стін будівлі) Опорного закалду освіти " Ржищівська гімназія " Гармонія"Ржищівської міської ради Київської області за адресою: Київська область,Обухівський район,місто Ржищів,вулиця Адмірала Петренка,будинок,2
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Іщенко Віктор Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3099502935
-
Контактна особа:
+380000000000
-
Адреса:
09200, Україна, Київська область, місто Кагарлик, Обухівський р-н місто Кагарлик вул.Бащенка будинок 62
Ціна пропозиції
287 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
de9f90730af2476ebc2cc7ca9b2a516a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000518-a-a1
Постачальник:
Іщенко Віктор Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3099502935
-
Адреса:
09200, Україна, Київська область, місто Кагарлик, Обухівський р-н місто Кагарлик вул.Бащенка будинок 62
Номер договору:
225
Сума договору:
287 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:11
Статус:
Підписаний