• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Насосна станція міні LUKON WZ-350 0.37 кВт, Поверхневий насос DELTA JSW 10M 1.1kw чавун+APC Бак мембранний 24л, JET1100G2 + Бак24L SHIMGE станція НЕРЖ (1,1 кВт, Нmax=48м, Qmax=90л/хв), GRANDWATER WQD-C-13 -10 - 2,5 Насос дренаж-канал+НІЖ+поплав.(2.5кВт, Н=10м, Q=10 м3/година, штуцер д50мм), Shimge QDX 1,5-17-0,37 КЗ Насос дренажний, Насос BLUE DROP дренажний з поплавцем SP-150-25 (h.max=10m)

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: 57e16ee40ff440a297b042257ec52ef8
Внутрішній номер закупівлі: 30233732
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000459-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насосна станція міні LUKON WZ-350 0.37 кВт
Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Поверхневий насос DELTA JSW 10M 1.1kw чавун+APC Бак мембранний 24л
Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
JET1100G2 + Бак24L SHIMGE станція НЕРЖ (1,1 кВт, Нmax=48м, Qmax=90л/хв)
Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
GRANDWATER WQD-C-13 -10 - 2,5 Насос дренаж-канал+НІЖ+поплав.(2.5кВт, Н=10м, Q=10 м3/година, штуцер д50мм)
Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Shimge QDX 1,5-17-0,37 КЗ Насос дренажний
Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Насос BLUE DROP дренажний з поплавцем SP-150-25 (h.max=10m)
Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 29 440.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:12
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3d5d5df817ca46a9a97e0a71e445aabd
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000459-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 11/1/1-108/2026
Сума договору: 29 440.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Насосна станція міні LUKON WZ-350 0.37 кВт: 2 842.00000 UAH без ПДВ
Поверхневий насос DELTA JSW 10M 1.1kw чавун+APC Бак мембранний 24л: 4 300.00000 UAH без ПДВ
JET1100G2 + Бак24L SHIMGE станція НЕРЖ (1,1 кВт, Нmax=48м, Qmax=90л/хв): 10 755.00000 UAH без ПДВ
GRANDWATER WQD-C-13 -10 - 2,5 Насос дренаж-канал+НІЖ+поплав.(2.5кВт, Н=10м, Q=10 м3/година, штуцер д50мм): 4 380.00000 UAH без ПДВ
Shimge QDX 1,5-17-0,37 КЗ Насос дренажний: 5 253.00000 UAH без ПДВ
Насос BLUE DROP дренажний з поплавцем SP-150-25 (h.max=10m): 1 910.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 22.08.2026 09:05
Статус:
Підписаний