• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Детальне інструментальне обстеження для оцінки технічного стану та придатності до подальшої експлуатації будівлі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 130 Шевченківського району м. Києва за адресою: вулиця Білоруська, 15-А у Шевченківському районі м. Києва, яка пошкоджена внаслідок військових дій

Завершена

37 904.21 UAH з ПДВ
Номер: 30ab97287f354f06a747f32e0c853edb
Внутрішній номер закупівлі: 30233721
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000480-a   
Замовник: Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київекспертиза"
Контактна особа: Загоровський Андрій Володимирович 380444682868 kyivexp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 37 904.21 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Детальне інструментальне обстеження для оцінки технічного стану та придатності до подальшої експлуатації будівлі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 130 Шевченківського району м. Києва за адресою: вулиця Білоруська, 15-А у Шевченківському районі м. Києва, яка пошкоджена внаслідок військових дій
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 09.09.2026
Місце постачання 04073, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, будинок 113 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій"
Ціна пропозиції 37 904.21 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:11
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 787c3f78fec0441086c8a26d4b4f75e6
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000480-a-a1
Постачальник: Державне підприємство "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій"
Номер договору: 10239
Сума договору: 37 904.21 UAH з ПДВ
Сума договору: 31 586.84 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір ДП ДНДІБК 10239 Білоруська15А ДНЗ130.PDF
PDF
Договір ДП ДНДІБК 10239 Білоруська15А ДНЗ130 Обґрунтування.P...