-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Сітка затіняюча Agroshield Professional 90% 2х50м темно-зелена, Сітка затіняюча Agroshield Professional 85% 2х50м темно-зелена, Сітка затіняюча Agroshield Professional 90% 3х50м темно-зелена
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000355-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
f9d4b9c644cc4d5daa9719bf7b5c9126
Внутрішній номер закупівлі:
30233608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000355-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сітка затіняюча Agroshield Professional 90% 2х50м темно-зелена
Кількість
1 рулон
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сітка затіняюча Agroshield Professional 85% 2х50м темно-зелена
Кількість
1 рулон
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сітка затіняюча Agroshield Professional 90% 3х50м темно-зелена
Кількість
1 рулон
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
11 120.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 08:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f5f72c455a7d4c65812c74ff93ffb4d8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000355-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
11/1/1-108/2026
Сума договору:
11 120.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Сітка затіняюча Agroshield Professional 90% 2х50м темно-зелена: 3 220.00000 UAH без ПДВ
Сітка затіняюча Agroshield Professional 85% 2х50м темно-зелена: 3 100.00000 UAH без ПДВ
Сітка затіняюча Agroshield Professional 90% 3х50м темно-зелена: 4 800.00000 UAH без ПДВ
Сітка затіняюча Agroshield Professional 85% 2х50м темно-зелена: 3 100.00000 UAH без ПДВ
Сітка затіняюча Agroshield Professional 90% 3х50м темно-зелена: 4 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
22.08.2026 08:54
Статус:
Підписаний