-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги із транспортування тіла загиблого (померлого) військовослужбовця Збройних Сил України за межі території України
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000346-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
7c9d4bd67a4143f984c3f8104c418ce5
Внутрішній номер закупівлі:
30233605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000346-a
Замовник:
Військова частина А3488
×
-
Код ЄДРПОУ:
26616307
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із транспортування тіла загиблого (померлого) військовослужбовця Збройних Сил України за межі території України
Загальна протяжність 1950 км
Кількість
1950 кілометр
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
235 111.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 08:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0a9c25f543724f8a9dc1f76a72caba24
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000346-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
№133
Сума договору:
235 111.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги із транспортування тіла загиблого (померлого) військовослужбовця Збройних Сил України за межі території України
Загальна протяжність 1950 км: 120.57000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
29.08.2026 08:48
Статус:
Підписаний