-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000294-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
496 083.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
30
хв
40
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
536f379dfccb4c018c40d82a6f42561b
Внутрішній номер закупівлі:
30233538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000294-a
Замовник:
Військова частина А2082
×
-
Код ЄДРПОУ:
24976993
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Болдирєва Олена Вікторівна 380985877643 uk2082@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
496 083.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 08:51 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 08:51 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 08:51 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴496 083.00 Персональні комп’ютери