• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Захисників України", що на вулиці Захисників України, 20 в місті Луцьку Волинської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)

1 061 750.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
21
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7ac2b8123d254fe88d9107cf46d28c05
Внутрішній номер закупівлі: 30233292
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000046-a   
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
Контактна особа: Греля Аліна Юріївна 380332773159 deplutsk@lutskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 061 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 06:00 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 06:00 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 06:00 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 061 750.00 Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Захисників України", що на вулиці Захисників України, 20 в місті Луцьку Волинської області