-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування (сніданки) осінній період 2026 року
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000004-a
Завершена
2 663 285.20
UAH без ПДВ
Номер:
e04d4c70512c437fb58908ad691faf03
Внутрішній номер закупівлі:
30233251
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000004-a
Замовник:
Чернівецький ліцей № 12 "Ювілейний" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21431052
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Данііл Стрекачов +380676120295 dstrekachov@gmail.com http://licey12.chernivtsy.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55523100-3 Послуги з організації шкільного харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 663 285.20 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації шкільного харчування (сніданки) осінній період 2026 року
Кількість
42888 штука
Період постачання
01.09.2026 - 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МЕЛЬНИЧУК ЕЛІНА ВІКТОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3307806364
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н місто Чернівці вул.Гулака-Артемовського Семена будинок 23 квартира 1
Ціна пропозиції
2 663 285.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 00:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
803c9ca088d7464eb1041f08a7709e03
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000004-a-a1
Постачальник:
МЕЛЬНИЧУК ЕЛІНА ВІКТОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3307806364
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н місто Чернівці вул.Гулака-Артемовського Семена будинок 23 квартира 1
Номер договору:
27
Сума договору:
2 663 285.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 13:00
Статус:
Підписаний