• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 44410000-7 – Вироби для ванної кімнати та кухні (Душова колона – 44410000-7)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

11 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
17
год
04
хв
09
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a3d5170d1b9b4aeabfe3411887954f5d
Внутрішній номер закупівлі: 30233246
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-30-000865-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 11 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.08.2026 23:46 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2026 23:46 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 30.08.2026 23:46 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 000.00 ДК 021:2015 – 44410000-7 – Вироби для ванної кімнати та кухні (Душова колона – 44410000-7)