• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція (24452000-7 Інсектициди)

Категорія Замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі") та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з ознак передбачених в п.3 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі". Місцезнаходження Замовника: 69033, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Оріхівське шосе, буд. 10А; Ідентифікаційний код Замовника 05498909; мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)

9 018.91 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
17
год
05
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 495043d512e341508d81b31d4527e816
Внутрішній номер закупівлі: 30233232
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-30-000850-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний заклад психоневрологічної допомоги та соціально значущих хвороб» Запорізької обласної ради
Контактна особа: Інна Голуб +380612967692 holub_inna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 018.91 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.08.2026 23:34 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2026 23:34 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження: 30.08.2026 23:34 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 018.91 Код ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція (24452000-7 Інсектициди)