• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Металообробні верстати (Верстат для заточування інструменту з металу)

Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України, що схвалений для реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility (далі - інструмент Ukraine Facility), передбаченого Рамковою Угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованою Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (далі - Рамкова угода). Закупівля фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)

48 841.80 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
06
год
20
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 263d149f40084c248a4d05f22a49da6c
Внутрішній номер закупівлі: 30233224
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-30-000842-a   
Замовник: Нововолинський електромеханічний фаховий коледж
Контактна особа: Міщук Тетяна 380678124416 zakupnefk@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 42630000-1 Металообробні верстатиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 48 841.80 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.08.2026 23:20 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2026 23:20 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 30.08.2026 23:20 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴48 841.80 Металообробні верстати (Верстат для заточування інструменту з металу)