-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали, код 44000000-0 «Конструкції та конструкційні матеріали, допоміжна будівельна продукція» (7.65)
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000733-a
Завершена
267 123.96
UAH з ПДВ
Номер:
48a7c95e16884432865653af195ef826
Внутрішній номер закупівлі:
30233114
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000733-a
Замовник:
Військова частина А4948
×
-
Код ЄДРПОУ:
26638852
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, місто, вулиця
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
СМОТРИЧ Сергій Іванович +380664350270 a4948upovn_osoba@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44000000-0 Конструкції та конструкційні матеріали; допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
267 123.96 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях14 робочі дні
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кабель FiFix OTDr G 4F G652D PE 1,0
Кількість
23500 метр
Період постачання
до 10.09.2026
Анкерний затискач Зуб-14
Кількість
300 штука
Період постачання
до 10.09.2026
Муфта оптична Crosver FOSC-X108/16-2-32
Кількість
8 штука
Період постачання
до 10.09.2026
Стрічка 20х1,0мм, 25м монтажна перфорована 25 м
Кількість
4 штука
Період постачання
до 10.09.2026
Драбина Werk універсальна - LZ3209BQ (3х9) (35275)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 10.09.2026
Натягувач для стрічки Crosver BTT-02
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.09.2026
Скріпа Crosver BCS-20 100шт/уп
Кількість
2 штука
Період постачання
до 10.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
267 123.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2026 21:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f161edd405234ecda07a9c5fe2d5f780
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-30-000733-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
26/08/26-5
Сума договору:
267 123.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
222 603.30 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Кабель FiFix OTDr G 4F G652D PE 1,0: 9.78000 UAH без ПДВ
Анкерний затискач Зуб-14: 17.40000 UAH без ПДВ
Муфта оптична Crosver FOSC-X108/16-2-32: 612.00000 UAH без ПДВ
Стрічка 20х1,0мм, 25м монтажна перфорована 25 м: 900.00000 UAH без ПДВ
Драбина Werk універсальна - LZ3209BQ (3х9) (35275): 9 130.98000 UAH без ПДВ
Натягувач для стрічки Crosver BTT-02: 3 600.00000 UAH без ПДВ
Скріпа Crosver BCS-20 100шт/уп: 858.00000 UAH без ПДВ
Анкерний затискач Зуб-14: 17.40000 UAH без ПДВ
Муфта оптична Crosver FOSC-X108/16-2-32: 612.00000 UAH без ПДВ
Стрічка 20х1,0мм, 25м монтажна перфорована 25 м: 900.00000 UAH без ПДВ
Драбина Werk універсальна - LZ3209BQ (3х9) (35275): 9 130.98000 UAH без ПДВ
Натягувач для стрічки Crosver BTT-02: 3 600.00000 UAH без ПДВ
Скріпа Crosver BCS-20 100шт/уп: 858.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 01.12.2026 23:59
Дата підписання:
26.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний