• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини для військової автомобільної техніки загального користування

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

373 309.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
19
год
33
хв
43
сек
Довідка МВС Розрахувати вартість участі
Номер: 73b4a0293c49443ca753557c7c0534e5
Внутрішній номер закупівлі: 30232929
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-30-000507-a   
Замовник: Військова частина А4668
Контактна особа: Артем Лещенко +380633810482 zakupki.prom.a4668@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 373 309.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.08.2026 18:05 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2026 18:05 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 30.08.2026 18:05 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴373 309.50 Запасні частини для військової автомобільної техніки загального користування