-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Панель відображення та інтерактивні панелі з кріпленням на стіну, код ДК 021-2015: 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (7.54)
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000461-a
Завершена
413 280.00
UAH з ПДВ
Номер:
38291856d572446290928f4fb4422306
Внутрішній номер закупівлі:
30232828
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000461-a
Замовник:
Військова частина А4948
×
-
Код ЄДРПОУ:
26638852
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, місто, вулиця
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
СМОТРИЧ Сергій Іванович +380664350270 a4948upovn_osoba@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
413 280.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях14 календарні дні
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивна панель INTBOARD C3-TACTIC 75 GN PC RK3588/16 GB RAM/256 GB ROM/Android 13
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Панель відображення ERGO 75JUQ7500 з кріпленням на стіну
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
413 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2026 16:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
76249ae0f3fb4772b2dc84e0526c7d2b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-30-000461-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
27/08/26-2
Сума договору:
413 280.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
344 400.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Інтерактивна панель INTBOARD C3-TACTIC 75 GN PC RK3588/16 GB RAM/256 GB ROM/Android 13: 189 000.00000 UAH без ПДВ
Панель відображення ERGO 75JUQ7500 з кріпленням на стіну: 35 280.00000 UAH без ПДВ
Панель відображення ERGO 75JUQ7500 з кріпленням на стіну: 35 280.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 01.12.2026 23:59
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний